Menu

lot en lu in de winter

€ 6,90
Voor 16:00 u. besteld, morgen in huis
Alle levertijden weten?
Gratis verzending vanaf 35 euro Onder de 35 euro 3,50 euro verzendkosten. Altijd achteraf betalen Factuur meegestuurd in pakket of per mail. Vakkundig telefonisch advies 0342 - 41 69 86
  • C. van den End
  • Pagina's/nrs.: 48
  • Bestel nr: 9789055518258

lot ligt in bed.                                                                                                                           ze kijkt uit het raam.                                                                                                              daar valt iets.                                                                                                                              het is sneeuw.                                                                                                                              dat is fijn.

lot gaat naar school.                                                                                                                juf vertelt.                                                                                                                              nog vijf keer naar school.                                                                                                          dan is het kerstfeest.                                                                                                                 in de kerk.

AVI M3

Onze recensie                                                                                                                          De boekjes van Lot en Lu zijn heel eenvoudig geschreven en al halverwege groep 3 te lezen voor kinderen. Het zijn boekjes over verschillende gebeurtenissen: kerstfeest, een zusje, een dief, enz. De verhalen worden voor kinderen op een spannende manier beschreven. Ook zit er een mooie christelijke moraal in de boekjes die duidelijk naar voren komt, zonder dat de boekjes belerend zijn. Een mooie serie voor toekomstige boekenwurmen!

€ 6,90